Chatuj, Flirtuj and Randi

Dátum narodenia

Mal/a si na mysli user@domain.com ×

I am over 18. I have read the Terms and Conditions, Privacy Policy, Cookie Policy, I understand & accept them. I also agree to receive email newsletters, account updates, notifications and communications from other profiles, sent by sweetandcasual.com.

Prečo sa pridať k 32,000 členom ešte dnes?

Všetko je to o flirtovanie

Táto stránka je o hľadaní ľudí v tvojom okolí, ktorí majú radi celkom neformálne vzťahy. Randi bez tlaku a záväzkov, tu je všetko len o flirtovanie a zábave.

Chceš ísť ku mne na kávu?

Poznáš ten moment, keď ti niekto povie: "Nechceš ísť ku mne na kávu?" tak práve táto stránka ťa dostane do tohto bodu. Nájdeš tu tisíce členov, ktorí čakajú, až je pozveš k sebe na kávu. Začni je hľadať ešte dnes.

Môžeš mať všetko, čo si len praješ.

Chceme ťa zoznámiť s čo najviac ľuďmi, čo je len možné a naše jednoduché flirtovacie nástroje ti pomôžu prelomiť ľad a začať sa stretávať s ľuďmi z tvojho okolia.

Prihlás sa dnes!
Prečítaj si, čo niektorí z našich členov hovoria

Nemám záujem o žiadnu romantiku, keďže som sa nedávno rozviedla, jednoducho nechcem ísť do žiadneho vážneho vzťahu, ale stretla som sa s pár chlapcov z tohto webu as jedným z nich som dokonca vyrazila preč na víkend.

Anonym, Manchester, Veľká Británia

Na tejto stránke som totálne závislá. Milujem funkciu "žmurknutie".

Viktorie

Stretol som tu niekoho a obidvaja sme radi, že je to neformálne. Obaja sme vyťažení svojou profesiou a veľa cestujeme, takže nám to takto vyhovuje.

James, Veľká Británia

Vôbec som nebola pripravená na reakciu, akú som dostala, keď som pridala na profil moje fotky. Ja by som určite odporučila ostatným členom dať tam nejaké pekné fotografie.

Andrea, Londýn