Czatuj, flirtuj i umawiaj się na randki

Data urodzenia

Czy miałeś na myśli user@domain.com ×

I am over 18. I have read the Terms and Conditions, Privacy Policy, Cookie Policy, I understand & accept them. I also agree to receive email newsletters, account updates, notifications and communications from other profiles, sent by sweetandcasual.com.

Dlaczego warto dołaczyć do 32,000 użytkowników dzisiaj?

Wszystko na temat flirtowania

Chodzi o znalezienie ludzi w Twoim otoczeniu, którzy są zdecydowani na całkowicie niezobowiązujący związek. Bez ciśnienia, większego zaangażowania, randki polegające na flircie i dobrej zabawie.

Masz ochotę wrócić do mnie na filiżankę kawy?

Znasz ten moment kiedy ktoś mówi " Może wrócimy do mnie na kawę" ? Cóż, ta strona zabierzę Cię do tego punktu. Tam znajdziesz tysiące ludzi czekających na Twoje zaproszenie by razem delektować się gorącą kawą. Zacznij szukać już dziś.

Możesz mieć swoje ciastko i je zjeść

Chcemy umożliwić Ci poznanie tylu ludzi ile to tylko możliwe, dlatego nasze narzędzia ułatwiające flirtowanie pomogą Tobie przełamać pierwsze lody i w końcu zaczniesz spotykać ludzi blisko Ciebie.

Dołącz dzisiaj!
Przeczytaj co niektórzy z naszych użytkowników mają do powiedzenia

Nie interesuje mnie romantyczny związek, niedawno się rozwiodłam, po prostu nie chcę zobowiązań, ale spotkałam już kilku facetów z tej strony i nawet wybrałam sie na niegrzeczny weekend z jednym.

Anonimowy, Szczecin, PL

Ta strona absolutnie mnie wciągnęła. Uwielbiam funkcję 'oczko'.

Wiktoria

Poznaliśmy się na tej stronie i jesteśmy zadowoleni z naszych niezobowiązujących spotkań. Oboje jesteśmy zajęci pracą, głownie w delegacjach, więc jak najbardziej nam to pasuje.

Jakub, PL

Naprawdę nie byłam przygotowana na tą reakcję gdy dodawałam swoje zdjęcie profilowe. Zdecydowanie polecam innym użytkownikom dodanie jakiegoś przyzwoitego zdjęcia.

Andrianna, Warszawa