Chatuj, flirtuj a seznamuj se

Datum narození

Měl/a jsi na mysli user@domain.com ×

I am over 18. I have read the Terms and Conditions, Privacy Policy, Cookie Policy, I understand & accept them. I also agree to receive email newsletters, account updates, notifications and communications from other profiles, sent by sweetandcasual.com.

Proč se přidat k 32,000 členům ještě dnes?

Všechno je to o flirtování

Tato stránka je o hledání lidí ve tvém okolí, kteří mají rádi docela neformální vztahy. Randi bez tlaku a závazků, tady je všechno jen o flirtování a zábavě.

Chceš jít ke mně na kafe?

Znáš ten moment, když ti někdo řekne: "Nechceš jít ke mně na kafe?" tak právě tahle stránka tě dostane do tohoto bodu. Najdeš tu tisíce členů, kteří čekají, až je pozveš k sobě na kávu. Začni je hledat ještě dnes.

Můžeš mít všechno, co si jen přeješ.

Chceme tě seznámit s co nejvíce lidmi, co je jen možné a naše jednoduché flirtovací nástroje ti pomohou prolomit led a začít se setkávat s lidmi z tvého okolí.

Přihlaš se dnes!
Přečti si, co někteří z našich členů říkají

Nemám zájem o žádnou romantiku, jelikož jsem se nedávno rozvedla, prostě nechci jít do žádného vážného vztahu, ale setkala jsem se s pár kluky z tohoto webu a s jedním z nich jsem dokonce vyrazila pryč na víkend .

Anonym, Manchester, Velká Británie

Na této stránce jsem totálně závislá. Miluju funkci "mrknutí".

Viktorie

Potkal jsem tady někoho a oba dva jsme rádi, že je to neformální. Oba jsme vytížení svou profesí a hodně cestujeme, takže nám to takhle vyhovuje.

James, Velká Británie

Vůbec jsem nebyla připravena na reakci, jakou jsem dostala, když jsem přidala na profil moje fotky. Já bych určitě doporučila ostatním členům dát tam nějaký pěkný fotografie.

Andrea, Londýn