Chat, flirt and date

Gimimo Data

Ar turėjote galvoje user@domain.com ×

I am over 18. I have read the Terms and Conditions, Privacy Policy, Cookie Policy, I understand & accept them. I also agree to receive email newsletters, account updates, notifications and communications from other profiles, sent by sweetandcasual.com.

Kodėl gi neprisijungus prie 32,000 narių šiandien?

Flirtavimas yra esmė

Svarbiausia rasti žmones netoliese, kurie džiaugiasi nerūpestingais santykius. Susitikinėjimas be įsipareigojimų, be jokios prievartos, kurio esmė - flirtavimas bei linskmai praleistas laikas.

Norėtum užeiti pas mane atsigerti kavos?

Žinai tą momentą, kai kas nors sako "Norėtum užeiti pas mane atsigerti kavos"? Na, šis tinklapis tau padeda tai padaryti. Tūkstančiai narių laukia tavęs, kad pakviestum juos pas save kavos. Surask juos šiandien.

Gali nušauti du zuikius vienu šūviu

Mes norime, kad susitiktum su kaip įmanoma daugiau žmonių, todėl mūsų paprasti flirtavimo įrankiai padės tau pralaužti ledus ir galiausiai pradėti susitikinėti su šalia tavęs esančiais žmonėmis.

Pradėti!
Paskaityk, mūsų sako nariai

Aš nesu didelė romantikė, neseniai išsiskyriau, nes santykiai buvo komplikuoti, tačiau šiame tinklapyje susipažinau su pora vyrų ir su vienu jau net praleidome savaitgalį.

Anonimas, Kaunas, Lietuva

Visiškai susižavėjau šiuo tinklapiu. Dievinu 'mirktelėjimo' funkciją.

Viktorija

Radau partnerę ir abu džiaugiamės neįpareigojančiais santykiais. Abu esame užimti specialistai, tad mums tai tinka.

Erikas, Vilnius, Lietuva

Nebuvau pasiruošusi tokiam susidomėjimui, kurio sulaukiau įkėlus savo profilio nuotrauką. Rekomenduoju visiems įsidėti normalią nuotrauką.

Andrėja, Londonas, UK